Istotne wyposażenie salonu kosmetycznego

SONY DSC

Każda kosmetyczka powinna posiadać pakiet podstawowych urządzeń. Fachowy sprzęt kosmetyczny gwarantuje, że nasza praca będzie wykonywana na dobrym poziomie, a klientki bardzo chętnie będą do salonu wracać. Jako właściciele lub pracownicy salonów urody musimy na bieżąco poznawać nowości wśród sprzętów kosmetycznych, aby sobie ułatwić pracę w salonie, a konsumentom urozmaicać zabiegi. Wszystkie pracownie urody zawierają w swojej ofercie standardowe zabiegi. Możemy w nich oczyścić swoją twarz, poprawić koloryt brwi i rzęs, zatuszować niedoskonałości urody.

mamtoja8744Wykwalifikowana kosmetyczka, oprócz odświeżenia i naprawienia mankamentów naszej twarzy, zajmie się również naszymi paznokciami. Obecnie co sezon zmienia się moda na ich kształt, a za ich kolorystyką wprost nie da się nadążyć. Na szczęście, oddając się w ręce profesjonalistów dostajemy gwarancję, iż poświęcą oni nam należytą uwagę, a wychodząc z salonu zachwycimy wszystkich paznokciami w modnych kolorach. W czasie wizyty w salonie nie zapominajmy o paznokciach u stóp. Systematyczny zabieg stosowany na stopy pomoże nam zachować je w dobrym stanie, a latem doda nam większej pewności siebie. mamtoja1Frezarka do pedicure bywa idealna w walce ze zwalczaniem suchego naskórka. Sukcesywnie wypiera pumeksy i pilniczki, a swoje zastosowanie ma na różne sposoby. Jej działanie i efektywność zależy od szybkości obrotów. Jeżeli spodoba nam się jej działanie w salonie, to będziemy mogli kupić sobie taką do użytku domowego.

Naprawdę istotnym zadaniem po zakończeniu dnia pracy w salonie jest oczyszczenie wszystkich używanych narzędzi. Autoklaw jest maszyną, mające zastosowanie odkażające, a jego obecność jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania salonu. Wyróżnia się różne typu autoklawu, a jego zakup powinien być uzależniony od tego, jakiego rodzaju dezynfekcję będziemy przeprowadzać.